Negribas par slikto, bet šāda aina 15.jūlijā pavērās pie Sužu stikla pudeļu šķirošanas zvana Pulkveža ielā. Un tā tur izskatās regulāri. Vai tiešām cilvēkiem pašiem patīk dzīvot tādā vidē? Stikla pudeles maisos un kastēs, visdrīzāk, ir atvesta ar automašīnām. Ja stikla zvans ir pilns, kādēļ tās ir jāatstāj zemē? Bet šoreiz stāsts ir vēl bēdīgāks, jo pudelēm vieta zvanā bija, bet vēlēšanās tās tur samest nebija.

Un logu stikls - šis konteiners tam nav paredzēts! Logu stiklu nevar pārstrātāt, tie ir saimniecībā radušies būvniecības atkritumi, par kuru neatbilstošu apsaimniekošanu draud arī administratīvā atbildība.

Daļa no atkritumiem ir savākta, bet logu un siltumnīcu stikls tiks izvests ar tehniku līdz mēneša beigām. Atklāts paliek jautājums - vai šāda šķirošanas vieta ir jāsaglabā? Tikai iedzīvotāji paši ar publisku nosodījumu pārkāpējiem un savu iniciatīvu var kaut ko mainīt, jo blakus katram neizstāvēsim. Ja stikla zvans ir pilns, lūdzu, neatstājiet tur pudeles un ziņojiet mums pa tālruni +371 26616679.

Ceram uz pozitīvām pārmaiņām un iedzīvotāju līdzdalību!