Atkritumu apsaimniekotājs “CleanR” un “Zaļā josta” sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību Ropažu novadā rīko Tīrmājas akciju, aicinot iedzīvotājus bez maksas atbrīvoties no sev liekās un nokalpojušās elektrotehnikas, tekstila un lielgabarīta atkritumiem.

Garkalnes pagastā Tīrmājas akcija notiks 13. aprīlī. Iedzīvotāji elektrotehnikas, tekstila un lielgabarīta atkritumu izvešanu var pieteikt no 5. aprīļa līdz 11. aprīlim (ieskaitot). Lai piedalītos akcijā, aicinām Jūs noformēt pieteikumu pašapkalpošanās portālā un mobilajā lietotnē manai.videi.lv. Ieejot profilā, jāizvēlas sadaļa “Pieteikumi” un jāspiež “+Jauns pieteikums”, tad jāizvēlas “AKCIJA pašvaldībā”. Sīkāku informāciju par akcijas nosacījumiem lasiet šeit!

Jautājumu gadījumā aicinām iedzīvotājus sazināties ar “CleanR”, rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67111001.

Kā ik gadu Garkalnes pagasta apdzīvotās vietās bez maksas lapu/zāles savākšanas akcija norisināsies sestdien – 5.novembrī. Norādītajos laikos iedzīvotāji var atvest un izbērt automašīnā lapu maisus.

Garkalnes Komunālserviss - Lapu laukums

Jau no 1.novembra Garkalnes pagasta iedzīvotājiem būs pieejams jaunais, ilgi gaidītais Lapu laukums Vidzemes šosejā 1N, Garkalnē, kur bez maksas būs iespēja nodot lapas, zāli un citus dārzu zaļos atkritumus.

Vai tiešām cilvēkiem pašiem patīk dzīvot tādā vidē? Stikla pudeles maisos un kastēs, visdrīzāk, ir atvesta ar automašīnām. Ja stikla zvans ir pilns, kādēļ tās ir jāatstāj zemē?