Garkalnes novadā 18 vietās ir izvietoti "zvani" stikla iepakojuma savākšanai, ko apkalpo SIA "Eco Baltia vide". Ar to atrašanās vietām varat iepazīties sadaļā Šķirošana Garkalnes novadā. Izvešana tiek organizēta vienu reizi divos mēnešos ziemas periodā un vienu reizi mēnesī vasarā. Šie konteineri ir uzstādīti, kā arī izvešana notiek bez maksas.

Vēlamies uzsvērt, ka stikla iepakojumu ir īpaši svarīgi nodalīt no kopējās atkritumu plūsmas, jo tas ir smags un inerts materiāls, kas ir pilnībā izmantojams atkārtoti, kā arī, sajaukts ar sadzīves atkritumiem, apgrūtina atkritumu pāršķirošanu SIA "Getliņi EKO" atkritumu poligonā.

Cienījamie iedzīvotāji, lūdzam atbildīgi izturēties pret apkārtējo vidi un cilvēku vēlmi dzīvot sakoptā un estētiskā vidē. Lūdzam neatstāt stikla iepakojumu zemē maisos un kastēs. Ja konteineri ir pilni, lūdzam, dodiet ziņu uz e-pastu info@garkalnesks.lv vai zvanot uz +371 26616679, kā arī uzglabājiet stiklu līdz brīdim, kad konteinerus izvedīs. Kādam šie zvani ir tuvāk pie īpašuma, redzami pa logu vai bērnu pastaigas maršrutā - neviens nevēlas redzēt pudeļu kalnus.

Iespējams, ka kādā vietā "zvani" piepildās biežāk, un ir nepieciešams uzstādīt papildus konteineru, iespējams, ka Jums ir padomā kāda papildus vieta, kur varētu izvietot zvanu - dodiet ziņu uz iepriekš norādītajiem kontaktiem, noteikti kopā ar pašvaldību un SIA SIA "Eco Baltia vide" izskatīsim Jūsu vēlmes.