Pateicoties darba organizācijai, kas tika pielāgota ārkārtas situācijai, īpašiem piesardzības pasākumiem, kā arī iedzīvotāju atsaucībai un darbinieku pūlēm, lielgabarīta atkritumu talka ir noritējusi veiksmīgi. Ir apkalpotas vairāk kā 300 mājsaimniecības, kopā savācot un nododot pārstrādei 60 m3 sadzīves tehnikas, 75 m3 vieglo automašīnu riepu, kā arī uz atkritumu poligonu nogādājot vairāk kā 30 t citu lielgabarīta atkritumu.

Redzams, ka ārkārtas situācija ir devusi laiku iedzīvotājiem paraudzīties uz lietām apdomīgāk un atbrīvoties no liekā – par to liels prieks! Apkopojot informāciju par pēdējiem gadiem, secinājām, ka lielgabarīta atkritumi mājsaimniecībās no jauna rodas ik gadu. Tas liek aizdomāties par pakalpojuma nepieciešamību ikdienā. Vēlamies atgādināt, ka nolietotu sadzīves tehniku (vismaz 30 kg) A/S "BAO" bezmaksas izved visu gadu. Pakalpojumu var pieteikt zvanot +371 67612259 vai rakstot bao@bao.lv.

Kā ik gadu, arī šogad ir bijuši iedzīvotāji, kas atkritumus uz ielas novietojuši bez pieteikumiem, kā arī tādi, kas pārsnieguši kopējo pieļaujamo apjomu, daļa atkritumu tumsas aizsegā pazuduši, parādījušies klāt jauni. Risināt šīs situācijas, protams, ir krietni vienkāršāk, nekā savākt to visu jau izmestu mežā, bet tas liek pārdomāt talkas formātu. Bet par to pēc gada.

Šobrīd vēlamies izteikt pateicību visiem laipnajiem, godprātīgajiem, čaklajiem novada iedzīvotājiem, kas parūpējās par atbildīgu atkritumu utilizāciju, kā arī Garkalnes novada domei, kuras finansējums ļāva to īstenot.

Lai visiem skaists pavasaris, laba veselība un daudz prieka!

PSIA "Garkalnes Komunālserviss" kolektīvs