LVRu
Aktualitātes


Iedzīvotāji tiek aicināti pieteikt nesakoptās pašvaldībai piederošās teritorijas

Garkalnes novada Dome ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda projektā „Darba praktizēšanas pasākumu nodrošināšana pašvaldībās darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai", nodarbinot jau 15 stipendiātus. Projekts tiek realizēts ar Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" informatīvo atbalstu, operatīvi apzinot apkopjamās teritorijas.

Lai papildinātu apkopjamo teritoriju sarakstu, Garkalnes novada iedzīvotāji tiek lūgti ziņot par pašvaldībai piederošām teritorijām, kur ir nepieciešams savākt atkritumus vai veikt citus darbus, pa tālruni 67998645, mob. 26382161 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
„Garkalnes Komunālserviss” ir gatavs ziemai

Ir uzsnidzis pirmais sniegs, un PSIA „Garkalnes Komunālserviss” ir gatavs darbam pie Garkalnes novada ielu un ceļu tīrīšanas un kaisīšanas.

Darbam ir sagatavotas četras tehnikas vienības - divas automašīnas, kas aprīkotas ar sniega tīrāmām lāpstām un ierīcēm pretslīdes materiālu kaisīšanai, kā arī ceļu greiders un traktors, kas aprīkoti ar sniega tīrāmām lāpstām.

Garkalnes novadā ir daudz privāto ielu un ceļu, kuru īpašnieki tiek aicināti slēgt līgumus ar „Garkalnes Komunālservisu” par sniega tīrīšanu un pretslīdes materiālu kaisīšanu. Interesentus lūdzam zvanīt pa tālruņiem: 67998645, 26121871.


 
Jauns siltumenerģijas tarifs Upes ielā

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” informē, ka Rīgas rajona pašvaldību Sabiedrisko pakalpojumu Regulators ir apstiprinājis siltumenerģijas tarifu katlu mājai „Siltums” Garkalnē, Upes ielā, kas stāsies spēkā ar 2009.gada 1.decembri.

Tarifs par siltumenerģiju būs 0,27 Ls /m2 (bez PVN) + mainīgā daļa pēc faktiskā energoresursu patēriņa.

Citus tarifus skatīties sadaļā Komunālie pakalpojumi.

 
Izmaiņas likumdošanā - PVN

Izmaiņas likumdošanā par pavienotās vērtības nodokli (PVN).

Ar 2009.gada 1.janvāri palielināsies PVN visiem „Garkalnes Komulserviss” pakalpojumiem:

  • sadzīves atkritumu apsaimniekošanai, ūdensapgādes un kanalizācijas notekūdeņu novadīšanas pakalpojumiem – no 5% uz 21%;
  • apkurei – no 5% uz 10%.
 
«SākumsIepriekšējā12345678NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Pēdējās izmaiņas

2019-10-03 09:38