LVRu
Aktualitātes
Par ceļu uzturēšanu


Šī brīža laika apstākļi ir specifiski - bieži atkušņi, slapjš sniegs, kas mijas ar lietu, zemas gaisa temperatūras naktīs, atkala, kā rezultātā braukšana un gājēju pārvietošanās sniega un vēja dēļ ir apgrūtināta visā Latvijas teritorijā. Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" informē, ka ir mobilizēta visa pieejamā ceļu uzturēšanas tehnika. Maģistrālās ielas tiek tīrītas un kaisītas nepārtraukti, jo laika apstākļi ir ļoti mainīgi.

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" informē, ka iespēju robežās Garkalnes novadā tiek tīrītas arī tās ielas, kuru obligātu uzturēšanu nenosaka Ministru kabinets. Ministru kabineta noteikumi Nr.224 „Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" nosaka, ka laiks autoceļa brauktuves attīrīšanai no sniega pēc snigšanas beigām B klases ceļiem ir 6 stundas, C klases ceļiem ir 18 stundas, bet D klases ceļiem - netiek normēts.

Ceļi, uz kuriem ir nelikumīgi uzstādīti ātrumu ierobežojošie vaļņi, netiks tīrīti nemaz, jo tas var radīt nopietnus sniega tīrāmās tehnikas bojājumus.

Ceram uz Jūsu sapratni un pacietību!
Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss"

 

 
Elektrības atslēgums

Cienījamais, klient! Sakarā ar plānotu elektroenerģijas atslēgumu ofisa ēkai, 2015.gada 22.janvārī visas dienas garumā nevarēsim atbildēt uz Jūsu e-pastiem un stacionārā tālruņa zvaniem. Jebkurā jautājumā zvaniet pa mobīlo tālruni 26616679, cik varēsim, centīsimies palīdzēt.        

 
Par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas nozarē Garkalnes novadā

Vienmēr būs kāds, kas priecāsies par pozitīvām pārmaiņām, un kāds, kas saskatīs problēmas no jaunā ienākšanas mūsu dzīvē. Jau 2012.gada aprīlī tika pieņemti grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā, kas nosaka, ka līdz šī gada 1.jūlijam pašvaldībām bija jāizvēlas viens atkritumu apsaimniekotājs. Garkalnes novadā ceļš uz šo lēmumu bija viennozīmīgs – mums taču ir savs, pašvaldībai piederošs uzņēmums, kas nozarē veiksmīgi strādā jau astoto gadu. Protams, ka iedzīvotājiem, kas izmanto citu uzņēmumu pakalpojumus, šis paziņojums bija negaidīts. Jāatvainojas arī par savlaicīgu informācijas trūkumu. Taču gan likumā, gan attiecīgi savsarpēji noslēgtajos līgumos ir minēti nosacījumi, kā notiek minētā likuma realizācija dzīvē – trīs mēnešu periods, kas paredzēts pārejai pie pašvaldības izvēlētā apsaimniekotāja.

Lai iespējami atvieglotu iedzīvotājiem šo pārejas procesu, pašvaldības amatpersonas risina sarunas ar nozarē strādājošo uzņēmumu pārstāvjiem, lai atrastu veiksmīgāko pārejas modeli, taču tas ir laikietilpīgs process, it sevišķi atvaļinājumu sezonā.

Klientiem, kas vēlas procesu paātrināt, piedāvājam vērsties pie sava apsaimniekotāja ar iesniegumu par līguma laušanu. Mūsu mājas lapā tuvākajā laikā būs atrodama iesnieguma forma, kuru aizpildot, mūsu uzņēmuma pārstāvji ar Jums sazināsies. Līguma nosacījumi ir atrodami šeit.

Pakalpojuma maksa par vienu 0,24 m3 konteinera izvešanu iekļaujot PVN ir 1,61 Ls. Izvešanas biežums – vienu vai divas reizes mēnesī, katru otro vai katru nedēļu. Izvešanas diena ir atkarīga no apdzīvotās vietas. Iespēja elektroniski atteikt reizi, pieteikt papildus reizi, mainīt izvešanas grafiku.

Absurda ir situācija, ka pa novada ceļiem brauc vairāku uzņēmumu atkritumu kravas automašīnas, nav vienotas uzskaites un vienotas sistēmas. Garkalnes novadā kļūs par vienu sakārtotu nozari vairāk. Šīs izmaiņas nav ieviestas, lai ierobežotu Jūsu izvēles brīvību vai nopelnītu vairāk, samazinot konkurenci, bet gan tādēļ, lai arī mūsu bērni un mazbērni dzīvotu tīrā un zaļā valstī!

Visa veida informāciju varat saņemt zvanot pa tālruni 67998645, 26616679, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , kā arī sekojot jaunākajai informācijai mūsu mājas lapā.

Vēlreiz vēlos uzsvērt, ka darīsim visu, lai pārejas process iespējami maz ietekmētu Jūsu dzīvi!

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss”

Vadītājs Harijs Lieljuris

 
Lielgabarīta talka noslēgusies

Ziemīgās noskaņās ir noritējusi ikgadējā Lielgabarīta talka. Ar Garkalnes novada Domes atbalstu, ikvienam novada iedzīvotājam bija iespēja atbrīvoties no nevajadzīgām mantām.

Iedzīvotāju aktivitāte nebeidz pārsteigt un iepriecināt. Šogad vienas dienas laikā savākts kalns ar sadzīves tehniku, nevajadzīgām mēbelēm, dažādiem lūžņiem. Nekas no tā nenonāks dabā, viss tiks nodots pārstrādei vai atbilstoši utilizēts.

Iedzīvotājiem, kas nepaguva pieteikt izvešanu, ir iespēja nevajadzīgās mantas līdz Lielās talkas dienai 27.aprīlī atvest uz PSIA „Garkalnes Komunālserviss” teritoriju Garkalnē, Vidzemes šosejā 1.

Gatavosimies pavasarim un Lielajai Talkai!

alt  alt   alt   alt

 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Pēdējās izmaiņas

2017-12-22 08:15