PSIA "Garkalnes Komunālserviss" laikā no 20.oktobra līdz 23.oktobrim organizē Lielabarīta atkritumu savākšanas mazo rudens talku, nodrošinot Garkalnes pagasta iedzīvotājiem, kam ir noslēgts līgums par cieto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, bez maksas nodot:

  • Automašīnu riepas BEZ diskiem (tikai 4 gab. no vienas mājsaimniecības);
  • Nolietotu santehniku – vanna, pods, krāns utt.;
  • Mēbeles (nestiklotas, izjauktas) – gulta, galds, krēsls, skapis, matracis utt.
  • Visa veida sadzīves tehniku – ledusskapis, veļas mašīna, gāzes plīts, televizors un datortehnika utt.;
  • Dažādus metāla izstrādājumus – stieples, žogus, caurules, loksnes utt.;
  • Logu stiklu (atsevišķi no rāmjiem).

Atkritumi tiks pieņemti Vidzemes šoseja 1D, Garkalnē tikai ar iepriekšējiem pieteikumiem elektroniski uz e-pastu info@garkalnesks.lv vai sms veidā uz 26616679. Atkritumi tiks pieņemti tikai ar pieteikumiem noteiktā darba laikā: darba dienās no 9:00 līdz 16:00 un sestdienā no 11:00 līdz 16:00.

Pieteikumā ir obligāti jānorāda klienta nr., adrese, kontakttālrunis un lielgabarīta lietu uzskaitījums. Lai izvairītos no cilvēku drūzmēšanās, lūdzam pieteikumā norādīt ierašanās dienu un aptuveno laiku. Jūs saņemsiet apstiprinājumu, kas būs jāuzrāda atvedot atkritumus.

Netiks pieņemti bīstamie atkritumi (tajā skaitā šīferi, krāsu atlikumus un citas ķīmiskas vielas), celtniecības un sadzīves atkritumi, kas nav lielgabarīta, kā arī netiks nodrošināts transports.

Apjoms ir ierobežots - no vienas mājsaimniecības var atvest līdz 4m3 nevajadzīgo lielgabarīta mantu.

Ja lieka ir kļuvusi kāda manta, kas ir labā stāvoklī (īpaši mantas bērniem, piemēram, ratiņi, velosipēdi vai rotaļlietas u.c.) vai strādājoša elektronika, kas kādam var noderēt, lūdzam apsvērt iespēju to piedāvāt Sociālajam dienestam, zvanot pa tālruni +371 67800931, vai nogādāt kādā no Garkalnes pagasta dienas centriem (Garkalnē – +371 67898141, Upesciemā – +371 67186630). Tās kādam var ļoti noderēt.

Sakopsim savas mājas!