LVRu
Новости


Iedzīvotāji tiek aicināti pieteikt nesakoptās pašvaldībai piederošās teritorijas

Garkalnes novada Dome ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda projektā „Darba praktizēšanas pasākumu nodrošināšana pašvaldībās darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai", nodarbinot jau 15 stipendiātus. Projekts tiek realizēts ar Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" informatīvo atbalstu, operatīvi apzinot apkopjamās teritorijas.

Lai papildinātu apkopjamo teritoriju sarakstu, Garkalnes novada iedzīvotāji tiek lūgti ziņot par pašvaldībai piederošām teritorijām, kur ir nepieciešams savākt atkritumus vai veikt citus darbus, pa tālruni 67998645, mob. 26382161 vai e-pastu Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 
„Garkalnes Komunālserviss” ir gatavs ziemai

Ir uzsnidzis pirmais sniegs, un PSIA „Garkalnes Komunālserviss” ir gatavs darbam pie Garkalnes novada ielu un ceļu tīrīšanas un kaisīšanas.

Darbam ir sagatavotas četras tehnikas vienības - divas automašīnas, kas aprīkotas ar sniega tīrāmām lāpstām un ierīcēm pretslīdes materiālu kaisīšanai, kā arī ceļu greiders un traktors, kas aprīkoti ar sniega tīrāmām lāpstām.

Garkalnes novadā ir daudz privāto ielu un ceļu, kuru īpašnieki tiek aicināti slēgt līgumus ar „Garkalnes Komunālservisu” par sniega tīrīšanu un pretslīdes materiālu kaisīšanu. Interesentus lūdzam zvanīt pa tālruņiem: 67998645, 26121871.


 
Новые тарифы!
Регулятор Общественных услуг самоуправления Рижского района утвердил новые тарифы на услуги водоснабжения и канализации, которые вступят в силу 1 февраля 2009 года.
 
Изменения в законодательстве о налоге на добавленную стоимость (НДС).
С 1 января 2009 года увеличивается НДС на все услуги Garkalnes Komunālserviss:
  • вывоз бытовых отходов, водоснабжение, услуги вывода канализации сточных вод – с 5 % до 21 %;
  • отопление – с 5 % до 10 %.
 
«ПерваяПредыдущая12345678СледующаяПоследняя»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Изменено

2019-10-03 09:38