LVRu
Aktualitātes


Par lielgabarīta atkritumu savākšanu
Par tradīciju Garkalnes novadā ir kļuvusi lielgabarīta atkritumu pieņemšanas akcija, ko sadarbībā ar Garkalnes novada Domi ik gadu organizē Pašvaldības SIA "Garkalnes Komunālserviss".
Šopavasar no nevajadzīgajām lielgabarīta mantām iedzīvotāji ir aicināti atbrīvoties 30.aprīlī, kad līdz ar Lielās Talkas aktivitātēm katram būs iespēja sakopt arī savu īpašumu.
Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:
• Vieglo automašīnu riepas (diskus atsevišķi);
• Nolietotu santehniku;
• Mēbeles (nestiklotas);
• Visa veida sadzīves tehniku;
• Dažādus metāla izstrādājumus;
• Stiklu (tikai Komunālservisa teritorijā, speciālā konteinerā).

Arī šogad netiks pieņemts šīferis un bīstamie atkritumi.

Iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas nevajadzīgās mantas atgādāt pašiem, ir iespēja pieteikt bez maksas transportu, zvanot pa tālruni 67998645 vai 26616679 līdz 27.aprīlim. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka konkrēts izvedamo lietu apjoms. Lielgabarīta mantām obligāti ir jābūt vietā, kur var piebraukt ar kravas automašīnu. Ļoti vēlams arī nodrošināt palīdzību iekraujot.
Tie, kam ir savs transports, tiek laipni gaidīti ar savām lielgabarīta mantām pieņemšanas punktā - Vidzemes šosejā 1, Garkalnē, garāžu teritorijā no 900 līdz 1600, gan talkas dienā, gan maija pirmās nedēļas darba dienās.

Atbrīvosim vietu priekam par pavasari!


Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss"
vadītājs Harijs Lieljuris

 
PVN likmes paaugstināšana sākot 2011.gada 1.janvāri

Ar 2011.gada 1.janvāri ir palielināta PVN likme visiem „Garkalnes Komulserviss" pakalpojumiem:
-    sadzīves atkritumu apsaimniekošanai, ūdensapgādes un kanalizācijas notekūdeņu novadīšanas pakalpojumiem - no 21% uz 22%;
-    apkurei - no 10% uz 12%.

Lai precizētu summu apmaksai, lūdzu zvanīt pa tālruni 67998645 vai rakstīt e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 

 
Par ledu uz ceļiem

Labdien, mūsu novada iedzīvotāj!

Šobrīd līst, un sitācija uz ceļiem un mazajām ielām kļūst arvien sliktāka -veidojas ledus, kas traucē gan gājējiem, gan automašīnu vadītājiem. Šobrīd kaisīt smilts-sāls maisījumu nav efektīvi, jo tur, kur satismes intensitāte ir zema, lietus to noskalo nost no brauktuves. Ielas, pa kurām kursē satiksmes autobusi, tiek kaisītas pat vairākas reizes dienā. Kā tikko lietus mitēsies, tiks kaisītas arī pārējās ielas, taču esiet saprotoši un ņemiet vērā, ka Garkalnes novadā ir ap 300 ielām. Darīsim visu, kas ir mūsu spēkos!


Ar cieņu,

Pašvaldības SIA "Garkalnes Komunālserviss"

 
Tiek uzsākta dalīto atkritumu savākšana

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" uzsāk īstenot videi draudzīgo atkritumu apsaimniekošanas politiku Garkalnes novadā. Sākot ar 26.aprīli tiks atklāts pirmais, eksperimentālais dalīto atkritumu savākšanas laukums Vidzemes šosejā 1 - garāžu teritorijā, kur novada iedzīvotājiem būs iespēja izmest atkritumus, škirojot plastmasu un papīru.

Atkritumu poligonos nodoto sadzīves atkritumu daudzums ar katru gadu pieaug visā pasaulē. Pierīgas reģionālā atkritumu apsaimniekošanas plāna 2007.-2013. gadam galvenais mērķis ir samazināt poligonos nodoto atkritumu daudzumu. Lai veiksmīgi sasniegtu izvirzīto mērķi, pakāpeniski ir jāievieš šķirotu, otrreiz izmantojamo un pārstrādājamo sadzīves atkritumu savākšanu.

Aicinām visus Garkalnes novada iedzīvotājus godprātīgi škirot atkritumus un koplietošanas konteinerus izmatot tikai to paredzētajiem atkritumiem.

 
Par lielgabarīta un Lielās talkas atkritumu savākšanu

Pašvaldības SIA "Garkalnes Komunālserviss" informē, ka, turpinot aprīli Lielās Talkas noskaņā, no 26. līdz 30.aprīlim Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:

  • Vieglo automašīnu riepas (bez diskiem);
  • Nolietotu santehniku;
  • Mēbeles (nestiklotas);
  • Sadzīves tehniku;
  • Dažādus metāla izstrādājumus.

Pieņemšanas punkts Vidzemes šosejā 1, garāžu teritorijā, darbosies katru dienu no plkst. 900 līdz 1600.

Iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas nevajadzīgās mantas atgādāt pašiem, var pieteikt bezmaksas transportu, zvanot līdz 27.aprīlim pa tālruņiem 67998645 vai 26382161. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka konkrēts izvedamo atkritumu apjoms.

Talkas atkritumu izvešanas pakalpojumi bez maksas tiks nodrošināti tiem iedzīvotājiem, kas būs pieteikuši darbību talkā pa iepriekš minētajiem tālruņu numuriem.

Sakopjot apkārtni, mēs palīdzam ne tikai dabai, bet arī paši sev! Veiksmi darbā!

 
«SākumsIepriekšējā12345678NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Pēdējās izmaiņas

2019-10-03 09:38