LVRu
Aktualitātes


Garkalnes novadā "Lapkritis"

PSIA “Garkalnes Komunālserviss” aicina iedzīvotājus piedalīties rudens akcijā “Lapkritis”, kas tiek īstenota ar Garkalnes novada domes finansiālu atbalstu. Akcijas mērķis ir savākt rudens lapas, zāli un citus dārza atkritumus, kā arī noskaidrot, cik nepieciešams būtu laukums, kur bio atkritumus iedzīvotājiem būtu iespēja atvest visu gadu.

Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, ka šiem atkritumiem nebūtu jānonāk sadzīves atkritumu konteinerā, jo biodegradējamos atkritumus var pārstrādāt, samazinot noglabāto atkritumu daudzumu. Šķirošana arvien vairāk būs ne vien videi, bet arī Jūsu maciņam draudzīgs risinājums, jo nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas cena noteikti celsies!  

Akcijas norises laiks ir no 25.oktobra līdz 30.oktobrim.

Šajā laika posmā katru darba dienu no 8:00 līdz 11:00 un no 16:00 līdz 19:00 Garkalnē, laukumā pie Vidzemes šosejas 1D (pie doktorāta) stāvēs atkritumu automašīna, kurā ikviens bez maksas varēs izbērt lapu maisus. Brīvdienās - 26.oktobrī un 27.oktobrī, automašīna šajā laukumā būs pieejama no 12:00 līdz 17:00.

Citās apdzīvotās vietās bez maksas lapu/zāles savākšanas akcija norisināsies tikai sestdien – 26.oktobrī. Norādītajos laikos iedzīvotāji var atvest un izbērt automašīnā lapu maisus. Atkritumu automašīnas atradīsies sekojošās vietās, noteiktu laiku:

Apdzīvota vieta

Adrese / vieta, kur stāvēs mašīna

Laiks

Baltezers

Senču prospekta un Zvirgzdu ielas krustojumā

11:00 – 12:00

Priedkalne

Krastmalas ielas un Liedaga ielas krustojumā (pie kafejnīcas)

12:30 – 13:30

Bukulti

Vecupes ielas un Muižas ielas krustojumā

14:00 – 15:00

Bukulti

Ādažu ielā pie šķirošanas konteineriem

15:30 – 16:30

 

 

 

Berģi

Līgo ielas un Lūšu ielas krustojumā

11:00 – 12:00

Upesciems

Elenburgas ielas un Skolas ielas krustojumā (stāvlaukumā aiz pieturas)

12:30 – 13:30

Padebeši

Irbenāju ielā pie šķirošanas konteineriem

14:00 – 15:00

Langstiņi

Elenburgas ielas un Zariņu ielas krustojumā (pie šķirošanas konteineriem)

15:30 – 16:30

 

 

 

Upesciems

Karpu ielas un Ziedu ielas krustojumā

11:00 – 12:00

Sunīši

Kaiceles iela (pie autobusa galapunkta)

12:30 – 13:30

Sunīši

Mārtiņrožu ielas un Maijrožu ielas pirmajā krustojumā braucot no šosejas

14:00 – 15:00

Amatnieki

Mārtiņrožu ielas un Rutku ielas krustojumā (laukumā pie Briezēm)

15:30 – 16:30

 

 

 

 

Joprojām ir pieejams arī maksas pakalpojumus – lapu izvešana ar 1m3 big-bag maisiem no Jūsu īpašuma, kas maksā 9,68 EUR/m3 (t.s. PVN).

Ja rodas kādi jautājumi, aicinām rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanīt pa tālruni 67998645, mob. 26616679.

Lai skaists rudens!

PSIA “Garkalnes Komunālserviss”

 
2019.gada Lielgabarīta atkritumu talka!

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” informē, ka ar Garkalnes novada Domes atbalstu tradicionālā Lielgabarīta atkritumu bezmaksas savākšanas talka šogad notiks 13.aprīlī.

Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:

 • Automašīnu riepas (tikai 4 gab. no vienas mājsaimniecības), tos, kam ir vairāk riepu, lūdzam griezties pie uzņēmumiem, kas nodarbojas ar riepu pieņemšanu vairumā (www.ekoosta.lv, www.ecobaltiavide.lv );
 • Nolietotu santehniku – vanna, pods, krāns utt.;
 • Mēbeles (nestiklotas) – gulta, galds, krēsls, skapis utt.;
 • Visa veida sadzīves tehniku – ledusskapis, veļas mašīna, gāzes plīts, televizors un datortehnika utt.;
 • Dažādus metāla izstrādājumus – stieples, žogus, caurules, loksnes utt.;
 • Arī šogad netiks pieņemts šīferis, bīstamie atkritumi, būvgruži (t.s. krāsu kannas!), un automašīnu detaļas (bamperi, sēdekļi, stikli, apšuvums, u.c.), jo ar to nodarboties drīkst tikai īpaši sertificēti uzņēmumi - www.bao.lv www.ekodem.lv u.c.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka atkritumi, kas var tikt mesti sadzīves atkritumu konteinerā, netiks ņemti (drēbes, iepakojums, nelieli sadzīves priekšmeti u.c.).

Arī šogad Lielgabarīta talkas ietvaros netiks ņemts logu stikls, jo stikla droša savākšana un pārvadāšana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, bet, saprotot, ka logu un siltumnīcu stikls ir problēma arī mūsu klientiem, piedāvāsim individuālu risinājumu katrai situācijai. Ja Jums ir nepieciešams atbrīvoties no stikla, zvaniet līdz talkas datumam, centīsimies atrisināt.

Ļoti lūdzam šo jauko tradīciju, kas ļauj iedzīvotājiem atbrīvoties no kādas lielākas nevajadzīgas mantas, neizmantot ļaunprātīgi, piesakot visas gadiem krātās iedzīves izvešanu pārcelšanās vai remonta gadījumā. Ir bijuši gadījumi, kad pat ar vienu kravas automašīnu nepietiek, lai izvestu visu lieko. Šādos gadījumos ir jāizmanto lielgabarīta atkritumu konteiners, bet šī talka nav tam domāta.

Kā ik gadu tiks nodrošināts bezmaksas transports, ko iespējams pieteikt zvanot pa tālruņiem 67998645 vai 26616679, vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 11.aprīlim. Lai veiksmīgi organizētu darbu, ir jāpiesaka precīzs izvedamo lietu apjoms.

Mācoties no iepriekšējo gadu pieredzes, kad talkas dienā izvedamo atkritumu apjoms dubultojās un darbu nebija iespējams paveikt pat vairāku dienu laikā, šogad tiks ieviesta stingra uzskaite – atkritumi bez maksas tiks savākti tikai pieteiktajā apjomā no pieteiktajām adresēm!

Lielgabarīta mantām obligāti ir jābūt vietā, kur var piebraukt ar kravas automašīnu, izvešanas laiks ļoti atkarīgs no iedzīvotāju pieteikumu skaita. Ļoti vēlams nodrošināt palīdzību iekraujot.

   Uz saulainu pavasari cerot,

PSIA “Garkalnes Komunālserviss”

 
2018.gada Lielgabarīta atkritumu talka!

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” informē, ka ar Garkalnes novada Domes atbalstu tradicionālā Lielgabarīta atkritumu bezmaksas savākšanas talka šogad notiks 21.aprīlī.

Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:

 • Automašīnu riepas (tikai 4 gab. no vienas mājsaimniecības), saimnieciskās darbības veicējus lūdzam tomēr griezties pie uzņēmumiem, kas nodarbojas ar riepu pieņemšanu vairumā (www.ekoosta.lv, www.edaugava.lv );
 • Nolietotu santehniku – vanna, pods, krāns utt.;
 • Mēbeles (nestiklotas) – gulta, galds, krēsls, skapis utt.;
 • Visa veida sadzīves tehniku – ledusskapis, veļas mašīna, gāzes plīts, televizors un datortehnika utt.;
 • Dažādus metāla izstrādājumus – stieples, žogus, caurules, loksnes utt.;
 • Arī šogad netiks pieņemts šīferis, bīstamie atkritumi, būvgruži un automašīnu detaļas (bamperi, sēdekļi, stikli, apšuvums, u.c.), jo ar to nodarboties drīkst tikai īpaši sertificēti uzņēmumi - www.bao.lv www.ekodem.lv u.c.

 

Šogad Lielgabarīta talkas ietvaros netiks ņemts logu stikls, jo stikla droša savākšana un pārvadāšana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, bet, saprotot, ka logu un siltumnīcu stikls ir problēma arī mūsu klientiem, piedāvāsim individuālu risinājumu katrai situācijai. Ja Jums ir nepieciešams atbrīvoties no stikla, zvaniet līdz talkas datumam, palīdzēsim atrisināt.

 

Kā ik gadu tiks nodrošināts bezmaksas transports, ko iespējams pieteikt zvanot pa tālruņiem 67998645 vai 26616679 līdz 20.aprīlim. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka precīzs izvedamo lietu apjoms. Lielgabarīta mantām obligāti ir jābūt vietā, kur var piebraukt ar kravas automašīnu, izvešanas laiks ļoti atkarīgs no iedzīvotāju pieteikumu skaita. Ļoti vēlams nodrošināt palīdzību iekraujot.

 

 

 

 

 
Par atkritumu apsaimniekošanu Garkalnes novadā 2018.gadā

Jau šī gada septembrī PSIA „Garkalnes Komunālserviss” aizskāra tēmu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Garkalnes novadā. Šoreiz par pārmaiņām, kuru cēlonis atrodas ārpus mūsu kontroles – valsts līmenī. Latvijā nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifu pieaugums ir neizbēgams, jo Dabas resursu nodokļa likums paredz nozīmīgu likmes par nešķirotu sadzīves atkritumu apglabāšanu pieaugumu ik gadu līdz pat 2020.gadam.

Esam saņēmuši 10.10.2017. SIA „Getliņi Eko” paziņojumu Nr.147/2016 par to, ka pamatojoties uz dabas resursu nodokļa likmes izmaiņām, SIA “Getliņi EKO” apsaimniekotajā poligonā “Getliņi” no 01.01.2018. tiek paaugstināta kopējā maksa par atkritumu noglabāšanu.

Ņemot vērā šīs izmaiņas, 28.11.2017. Garkalnes novada Domes sēdē ir izskatīts un pieņemts lēmums par PSIA “Garkalnes Komunālserviss” sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifa apstiprināšanu, kas no 2018.gada 1.janvāra Garkalnes novadā būs 10,36 EUR/m3 + PVN.

Maksa par vienu standarta konteinera (0,24 m3) izvešanu ar 01.01.2018. būs 3,01 EUR (t.s. PVN), pieaugums par 0,12 EUR, jeb 4,02%.

Izvešanas kalendārus 2018.gadam plānojam izsūtīt ap 20.decembri. Lūdzam, ērtākai saziņai, paziņot mums savu e-pasta adresi, ja tas vēl nav izdarīts. Reizi gadā informāciju izsūtām arī pa pastu klientiem, kas nav norādījuši savu e-pasta adresi, bet tas var aizņemt ilgāku laiku.

Apzinoties un cerot, ka pieaugs iedzīvotāju motivācija šķirot atkritumus, Garkalnes novada Domes komitejās tiek aktīvi spriests par iespēju uzlabot un papildināt šķirošanas sistēmu Garkalnes novadā. Esošie četri šķirošanas punkti nesniedz vēlamo rezultātu, gan tādēļ, ka kvalitāte ir zema, gan novada ģeogrāfijas dēļ tie nav visiem pieejami. Ceram uz pozitīvām pārmaiņām jau nākamgad!

Vēlamies vēlreiz aicināt tos iedzīvotājus, kam nav noslēgti līgumi par atkritumu apsaimniekošanu, izdarīt to līdz gada beigām. Sadarbībā ar Garkalnes novada Domes pašvaldības policiju, esam apzinājuši vairāk nekā 250 īpašumus, kuros publiskajos reģistros ir redzamas ēkas, taču nav noslēgti līgumi par atkritumu izvešanu. Tas ir Garkalnes novada Domes saistošo noteikumu Nr.7 “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Garkalnes novadā” pārkāpums, par ko ir paredzēta administratīvā atbildība. Taču mēs nevēlamies, lai iedzīvotāji tiktu sodīti, bet gan, lai visi vienlīdz atbildīgi izturētos pret vidi un pret sabiedrību. Jaunu klientu potenciāls ļauj mums saglabāt savu izmaksu daļu tarifā nemainīgu, pat neskatoties uz nozīmīgu minimālās darba algas pieaugumu nākamgad.            

 Ja rodas kādi jautājumi par atkritumu apsaimniekošanu, lūdzu, rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvaniet 67998645, mob. 26616679, ar prieku centīsimies palīdzēt.

 

PSIA Garkalnes Komunālserviss   

 
2017.gada Lielgabarīta atkritumu talka!

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” informē, ka ar Garkalnes novada Domes atbalstu tradicionālā Lielgabarīta atkritumu bezmaksas savākšanas talka šogad notiks 8.aprīlī.

Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:

 • Automašīnu riepas (tikai Komunālservisa teritorijā, līdz 4 gab.) saimnieciskās darbības veicējus lūdzam tomēr griezties pie uzņēmumiem, kas nodarbojas ar riepu pieņemšanu vairumā (www.ekoosta.lv, www.edaugava.lv );
 • Nolietotu santehniku – vanna, pods, krāns utt.;
 • Mēbeles (nestiklotas) – gulta, galds, krēsls, skapis utt.;
 • Visa veida sadzīves tehniku – ledusskapis, veļas mašīna, gāzes plīts, televizors un datortehnika utt.;
 • Dažādus metāla izstrādājumus – stieples, žogus, caurules, loksnes utt.;
 • Tikai ATSEVIŠĶI logu stiklu (tikai Komunālservisa teritorijā, speciāli norādītā vietā);
 • Arī šogad netiks pieņemts šīferis, bīstamie atkritumi, būvgruži un automašīnu detaļas (bamperi, sēdekļi, stikli, apšuvums, u.c.), jo ar to nodarboties drīkst tikai īpaši sertificēti uzņēmumi - www.bao.lv www.ekodem.lv u.c.

 

Tie, kam ir savs transports, tiek laipni gaidīti ar savām lielgabarīta mantām pieņemšanas punktā - Vidzemes šosejā 1, Garkalnē, slēgtā garāžu teritorijā no plkst. 9.00 līdz 14.00, gan Lielgabarīta talkas, gan Lielās talkas dienā (iepriekš obligāti pazvanot, lai atveram vārtus!).  

Kā ik gadu iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas nevajadzīgās mantas atgādāt pašiem, ir iespēja pieteikt bezmaksas transportu, zvanot pa tālruņiem 67998645 vai 26616679 līdz 7.aprīlim. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka precīzs izvedamo lietu apjoms. Lielgabarīta mantām obligāti ir jābūt vietā, kur var piebraukt ar kravas automašīnu, izvešanas laiks ļoti atkarīgs no iedzīvotāju pieteikumu skaita. Ļoti vēlams nodrošināt palīdzību iekraujot.

 

 

 

 

 
«SākumsIepriekšējā12345678NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Pēdējās izmaiņas

2019-10-03 09:38