LVRu
Новости
Atkritumu izvešana Lieldienu svētku dienās notiks pēc ierastā grafika

Garkalnes novada mājsaimniecībām, kam pēc grafika paredzēta sadzīves atkritumu izvešana – nekas nemainās, atkritumi tik vesti arī svētku dienās – piektdien, 6.aprīlī Skuķīši un Makstenieki, bet pirmdien, 9.aprīlī - Upesciems un Ziemeļnieki.


Pašvaldības SIA „Garkalnes komunālserviss” informē, ka visiem klientiem piedāvā jaunu sadzīves atkritumu izvešanas grafiku – katru otro nedēļu. Interesentiem lūdzam zvanīt pa tālruņiem 67998645, 26616679, vai rakstīt uz e-pastu: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .


Saulainas un priecīgas Lieldienas vēlot,
Komunālservisa vadītājs
Harijs Lieljuris

 
Komunālservisa vadītājs Harijs Lieljuris atzīts par Gada novadnieku 2011

Latvijas proklamēšanas 93.gadadienas svinīgā pasākumā Garkalnes novada Domē Harijs Lieljuris saņēma apbalvojumu kā Gada novadnieks 2011.

„Cilvēks, kurš ir ne tikai ir sava kolektīva prasmīgs vadītājs, bet arī agrā, stipri sniegotā rītā steidz palīgā izkļūt no piesnigušas ielas kādam novada iedzīvotājam, kurš rūpējas, lai tumšās ielās vienmēr degtu gaismiņas, bez kuras rokām mūsu ikdiena nav iedomājama”, piesakot gada novadnieku Hariju Lieljuri teic pasākuma vadītājs, Garkalnes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Gunārs Bauze Krastiņš un, skatoties uz milzīgo sveicēju pulku, piebilst: „Var redzēt, ka Lieljura kungs tiešām ir novada varonis!”.

Harijs Lieljuris pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” vada kopš 2007.gada un nu jau piekto gadu rūpējas par komunālajiem pakalpojumiem novadā – ielu apgaismojuma uzturēšanu, atkritumu izvešanu, ūdensapgādi, kanalizāciju, ielu, ceļu un teritorijas kopšanu un uzturēšanu un citiem.

Komunālservisa vadītājs aicina iedzīvotājus par jebkuru jautājumu vai problēmu saistībā ar komunālajiem pakalpojumiem novadā vērsties pie pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” speciālistiem, zvanot pa tālruņiem 67998645, 26616679, rakstot e-pastu uz adresi Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript vai ierodoties birojā Vidzemes šosejā 1, Garkalnē.

 
Rudens

Laiks ir pagājis nemanot, klāt atkal rudens. Skolās un bērnu dārzos, kā arī vairākās daudzdzīvokļu mājās jau ir uzsākta apkures sezona. Pārējiem iedzīvotājiem siltums tiks pieslēgts uzreiz pēc vairāk kā puses mājas iedzīvotāju vai biedrības iesnieguma saņemšanas. Neskatoties uz parādiem par siltumapgādi, neviena māja bez apkures nepaliks.

Pa vasaru lielākās izmaiņas ir notikušas Upesciemā, kur ir savests kārtībā apkures katls, kā arī rekonstruēts posms, kur bija nozīmīgi siltuma zudumi.

Garkalnes daudzdzīvokļu mājās, kur pagājušajā apkures sezonā bija iespaidīgi apkures rēķini, viss, kas ir atkarīgs no mums, tika izdarīts jau pagājušajā apkures sezonā - katls un deglis tika pārbaudīts un atkārtoti noregulēts, kā arī tika veikta papildus apkope. Tika secināts, ka apkures tarifs ir tik liels, jo tiek "sildīts gaiss" pa kāpņu telpu lielajiem, vecajiem logiem, ko pastiprina lielie un nejēdzīgie radiatori kāpņu telpās. Padomju armijas celtās mājas ir jāsiltina.

Apkures tarifs ir ļoti cieši saistīts ar kurināmā izmaksām. Diemžēl gan gāze, gan dīzeļdegviela kļūst arvien dārgāka. Cenu kāpums ietekmē arī apkures tarifus.

Paldies visiem, kas veic norēķinus savlaicīgi! Tas ir ļoti svarīgi, jo par gāzi un degvielu mums ir jānorēķinās uzreiz. Cerams, ka ziema nebūs tik salta kā iepriekšējā!

 
Sagaidīsim Vasaras saulgriežus sakoptā novadā
Garkalnes Komunālserviss aicina Garkalnes novada iedzīvotājus, gaidot Līgo svētkus un Jāņu dienu, sakopt savus īpašumus - nopļaut pagalmos un sētmalēs saaugušo zāli, izravēt puķu un sakņu dobes un uzpost apkārtni, lai godam varētu sagaidīt svētkus.

Komunālservisa komanda novēl visiem novadniekiem Lustīgu līgošanu!

PSIA „Garkalnes Komunālserviss" vadītājs
Harijs Lieljuris

 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Изменено

2019-10-03 09:38