LVRu
Aktualitātes
Tiek uzsākta dalīto atkritumu savākšana

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" uzsāk īstenot videi draudzīgo atkritumu apsaimniekošanas politiku Garkalnes novadā. Sākot ar 26.aprīli tiks atklāts pirmais, eksperimentālais dalīto atkritumu savākšanas laukums Vidzemes šosejā 1 - garāžu teritorijā, kur novada iedzīvotājiem būs iespēja izmest atkritumus, škirojot plastmasu un papīru.

Atkritumu poligonos nodoto sadzīves atkritumu daudzums ar katru gadu pieaug visā pasaulē. Pierīgas reģionālā atkritumu apsaimniekošanas plāna 2007.-2013. gadam galvenais mērķis ir samazināt poligonos nodoto atkritumu daudzumu. Lai veiksmīgi sasniegtu izvirzīto mērķi, pakāpeniski ir jāievieš šķirotu, otrreiz izmantojamo un pārstrādājamo sadzīves atkritumu savākšanu.

Aicinām visus Garkalnes novada iedzīvotājus godprātīgi škirot atkritumus un koplietošanas konteinerus izmatot tikai to paredzētajiem atkritumiem.

 
Par lielgabarīta un Lielās talkas atkritumu savākšanu

Pašvaldības SIA "Garkalnes Komunālserviss" informē, ka, turpinot aprīli Lielās Talkas noskaņā, no 26. līdz 30.aprīlim Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:

  • Vieglo automašīnu riepas (bez diskiem);
  • Nolietotu santehniku;
  • Mēbeles (nestiklotas);
  • Sadzīves tehniku;
  • Dažādus metāla izstrādājumus.

Pieņemšanas punkts Vidzemes šosejā 1, garāžu teritorijā, darbosies katru dienu no plkst. 900 līdz 1600.

Iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas nevajadzīgās mantas atgādāt pašiem, var pieteikt bezmaksas transportu, zvanot līdz 27.aprīlim pa tālruņiem 67998645 vai 26382161. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka konkrēts izvedamo atkritumu apjoms.

Talkas atkritumu izvešanas pakalpojumi bez maksas tiks nodrošināti tiem iedzīvotājiem, kas būs pieteikuši darbību talkā pa iepriekš minētajiem tālruņu numuriem.

Sakopjot apkārtni, mēs palīdzam ne tikai dabai, bet arī paši sev! Veiksmi darbā!

 
Komunālserviss aicina sakopt vidi

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" aicina novada iedzīvotājus sakopt savus privātīpašumus, kā arī ziņot Komunālservisam par nesakoptām pašvaldībai piederošām teritorijām.

Sniegam kūstot, zemi sāk klāt ziemas laikā piemētāto atkritumu slānis, tādēļ kopīgiem spēkiem sakopsim Garkalnes novadu.

Par Garklanes novadam piederošām nesakotām teritorijām lūgums ziņot Komunālservisam pa tālruni 67998645, mob. 26382161 vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 

 
Telefona līnijas traucējumi 31.martā

Vakar, 31.martā, tehnisku iemeslu dēļ nedarbojās tālrunis 67998645. Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" atvainojas novada iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām.

Atgādinām, ka ūdens skaitītāja rādījumus var iesniegt arī sūtot tos pa faksu: 67998325¸ pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai reģistrējoties Komunālservisa mājaslapā www.garkalnesks.lv. Savukārt visus ar atkritumiem saistītos jautājumus iespējams risināt rakstot e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 

 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Pēdējās izmaiņas

2019-10-03 09:38