LVRu
Aktualitātes
Rudens

Laiks ir pagājis nemanot, klāt atkal rudens. Skolās un bērnu dārzos, kā arī vairākās daudzdzīvokļu mājās jau ir uzsākta apkures sezona. Pārējiem iedzīvotājiem siltums tiks pieslēgts uzreiz pēc vairāk kā puses mājas iedzīvotāju vai biedrības iesnieguma saņemšanas. Neskatoties uz parādiem par siltumapgādi, neviena māja bez apkures nepaliks.

Pa vasaru lielākās izmaiņas ir notikušas Upesciemā, kur ir savests kārtībā apkures katls, kā arī rekonstruēts posms, kur bija nozīmīgi siltuma zudumi.

Garkalnes daudzdzīvokļu mājās, kur pagājušajā apkures sezonā bija iespaidīgi apkures rēķini, viss, kas ir atkarīgs no mums, tika izdarīts jau pagājušajā apkures sezonā - katls un deglis tika pārbaudīts un atkārtoti noregulēts, kā arī tika veikta papildus apkope. Tika secināts, ka apkures tarifs ir tik liels, jo tiek "sildīts gaiss" pa kāpņu telpu lielajiem, vecajiem logiem, ko pastiprina lielie un nejēdzīgie radiatori kāpņu telpās. Padomju armijas celtās mājas ir jāsiltina.

Apkures tarifs ir ļoti cieši saistīts ar kurināmā izmaksām. Diemžēl gan gāze, gan dīzeļdegviela kļūst arvien dārgāka. Cenu kāpums ietekmē arī apkures tarifus.

Paldies visiem, kas veic norēķinus savlaicīgi! Tas ir ļoti svarīgi, jo par gāzi un degvielu mums ir jānorēķinās uzreiz. Cerams, ka ziema nebūs tik salta kā iepriekšējā!

 
Sagaidīsim Vasaras saulgriežus sakoptā novadā
Garkalnes Komunālserviss aicina Garkalnes novada iedzīvotājus, gaidot Līgo svētkus un Jāņu dienu, sakopt savus īpašumus - nopļaut pagalmos un sētmalēs saaugušo zāli, izravēt puķu un sakņu dobes un uzpost apkārtni, lai godam varētu sagaidīt svētkus.

Komunālservisa komanda novēl visiem novadniekiem Lustīgu līgošanu!

PSIA „Garkalnes Komunālserviss" vadītājs
Harijs Lieljuris

 
Komunālservisa un dabas pateicība iedzīvotājiem
Kā katru pavasari Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss" kopā ar novada iedzīvotājiem sakopa savu pagastu, lai varētu sagaidīt Vasarsvētkus tīrā vidē un sakoptā apkārtnē. Iedzīvotāji un Komunālservisa komanda kopā nedēļas laikā savāca gandrīz 2 000 nolietotās rKomunālservisa direktors Harijs Lieljuris pie savāktām nolietotajām riepāmiepas.

Riepas dabiskos apstākļos sairst vairāk nekā 100 gadu laikā. Gumijas ražošanai, jaunu riepu izgatavošanai tiek izmantoti naftas produkti, tādēļ riepu sadalīšanās galaprodukti ir kaitīgi videi, kā arī var apdraudēt cilvēku veselību. Dedzinot riepas ugunskurā vai nepareizi aprīkotā apkures katlā, apkārtējā vidē nonāk indīgi izmeši, nodarot būtisku kaitējumu ekosistēmai. Taču pie pareizas apstrādes vecās riepas var būt arī noderīgs un atkārtoti lietojams materiāls.

Daļa savākto riepu jau bija nonākusi dabā, un tās savāca talcinieki un atsaucīgi cilvēki, bet lielāko daļu atveda apzinīgi iedzīvotāji, kas bija rūpīgi glabājuši riepas mājās līdz talkas dienai. Par to paldies tieši Jums!

Garkalnes novadā nav neviena uzņēmuma, kas nodarbotos ar nolietoto riepu utilizācija, taču PSIA „Garkalnes Komunālserviss" sniedz iedzīvotājiem iespēju atbrīvoties no vecām riepām uzkrājot tās savā teritorijā un vēlāk nododot nekaitīgai pārstrādei. Komunālservisa direktors Harijs Lieljuris atzīst: „Ir grūti atrast riepu pārstrādes punktus un sadarbības partnerus, taču līdz šim esam rūpējušies par to, lai novada iedzīvotāji varētu atbrīvoties no vecām riepām un turpināsim to arī nākotnē. Mēs bezmaksas pieņemam vieglo automobiļu riepas talkas akciju veidā vairākas reizes gadā."

Informācija par Riepu talkas laiku un norises kārtību iepriekš tiks publicēta www.garkalnesks.lv un www.garkalne.lv, kā arī laikrakstā Garkalnes Vēstis. Visa veida informāciju par atkritumu apsaimniekošanu var saņemt arī pa tālruni 67998645 un 26616679.Uz tikšanos nākamajā akcijā,

Harijs Lieljuris


 
Par lielgabarīta atkritumu savākšanu
Par tradīciju Garkalnes novadā ir kļuvusi lielgabarīta atkritumu pieņemšanas akcija, ko sadarbībā ar Garkalnes novada Domi ik gadu organizē Pašvaldības SIA "Garkalnes Komunālserviss".
Šopavasar no nevajadzīgajām lielgabarīta mantām iedzīvotāji ir aicināti atbrīvoties 30.aprīlī, kad līdz ar Lielās Talkas aktivitātēm katram būs iespēja sakopt arī savu īpašumu.
Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:
• Vieglo automašīnu riepas (diskus atsevišķi);
• Nolietotu santehniku;
• Mēbeles (nestiklotas);
• Visa veida sadzīves tehniku;
• Dažādus metāla izstrādājumus;
• Stiklu (tikai Komunālservisa teritorijā, speciālā konteinerā).

Arī šogad netiks pieņemts šīferis un bīstamie atkritumi.

Iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas nevajadzīgās mantas atgādāt pašiem, ir iespēja pieteikt bez maksas transportu, zvanot pa tālruni 67998645 vai 26616679 līdz 27.aprīlim. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka konkrēts izvedamo lietu apjoms. Lielgabarīta mantām obligāti ir jābūt vietā, kur var piebraukt ar kravas automašīnu. Ļoti vēlams arī nodrošināt palīdzību iekraujot.
Tie, kam ir savs transports, tiek laipni gaidīti ar savām lielgabarīta mantām pieņemšanas punktā - Vidzemes šosejā 1, Garkalnē, garāžu teritorijā no 900 līdz 1600, gan talkas dienā, gan maija pirmās nedēļas darba dienās.

Atbrīvosim vietu priekam par pavasari!


Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss"
vadītājs Harijs Lieljuris

 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Pēdējās izmaiņas

2018-10-29 12:43