LVRu
Aktualitātes
Aicinājums uz Lielgabarīta atkritumu talku

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” vadītājs Harijs Lieljuris aicina iedzīvotājus laicīgi gatavoties šī gada Lielajai talkai, kas notiks visā Latvijā. Lai iedzīvotājiem būtu laiks sakopt arī savas piemāju teritorijas un iesaistīties Lielās talkas aktivitātēs, šī gada Lielgabarīta atkritumu savākšanas talka notiks 14.aprīlī.

dsc05399_lab

„Es ceru, ka drīz nokusīs sniegs un katrā mūsu novada iedzīvotājā radīsies vēlme sakopt savu māju un teritoriju sev apkārt. Kā katru gadu Komunālserviss ir gatavs palīdzēt. Garkalnes novads var lepoties ar savu iedzīvotāju aktīvu līdzdalību katrā talkā – ceru, ka šī pārspēs visas iepriekšējās”, aicina Komunālservisa vadītājs H.Lieljuris.

Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:
•    Vieglo automašīnu riepas bez diskiem (tikai Komunālservisa teritorijā);
•    Nolietotu santehniku – vanna, pods, krāns utt.;
•    Mēbeles (nestiklotas) – gulta, galds, krēsls, skapis utt.;
•    Visa veida sadzīves tehniku – ledusskapis, veļas mašīna, gāze plīts, televizors un datortehnika utt.;
•    Dažādus metāla izstrādājumus – stieples, žogus, caurules, loksnes utt.;
•    Tikai ATSEVIŠĶUS pudeļu un logu stiklus (tikai Komunālservisa teritorijā, speciālā konteinerā);
•    Arī šogad netiks pieņemts šīferis un bīstamie atkritumi.

Tie, kam ir savs transports, tiek laipni gaidīti ar lielgabarīta atkritumiem pieņemšanas punktā - Vidzemes šosejā 1, Garkalnē, garāžu teritorijā no plkst.9.00 līdz 16.00, gan talkas dienā, gan katru darba dienu no 14.aprīļa līdz Lielajai talkai 21.aprīlī.

Kā ik gadu iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas nevajadzīgās mantas atgādāt pašiem, ir iespēja pieteikt bez maksas transportu, zvanot pa tālruni 67998645 vai 26616679 līdz 12.aprīlim. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka izvedamo lietu apjoms. Lielgabarīta mantām obligāti ir jābūt vietā, kur var piebraukt ar kravas automašīnu. Ļoti vēlams arī nodrošināt palīdzību iekraujot.


Pavasari gaidot,
PSIA „Garkalnes Komunālserviss”
vadītājs Harijs Lieljuris

 
Atkritumu izvešana Lieldienu svētku dienās notiks pēc ierastā grafika

Garkalnes novada mājsaimniecībām, kam pēc grafika paredzēta sadzīves atkritumu izvešana – nekas nemainās, atkritumi tik vesti arī svētku dienās – piektdien, 6.aprīlī Skuķīši un Makstenieki, bet pirmdien, 9.aprīlī - Upesciems un Ziemeļnieki.


Pašvaldības SIA „Garkalnes komunālserviss” informē, ka visiem klientiem piedāvā jaunu sadzīves atkritumu izvešanas grafiku – katru otro nedēļu. Interesentiem lūdzam zvanīt pa tālruņiem 67998645, 26616679, vai rakstīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .


Saulainas un priecīgas Lieldienas vēlot,
Komunālservisa vadītājs
Harijs Lieljuris

 
Komunālservisa vadītājs Harijs Lieljuris atzīts par Gada novadnieku 2011

Latvijas proklamēšanas 93.gadadienas svinīgā pasākumā Garkalnes novada Domē Harijs Lieljuris saņēma apbalvojumu kā Gada novadnieks 2011.

„Cilvēks, kurš ir ne tikai ir sava kolektīva prasmīgs vadītājs, bet arī agrā, stipri sniegotā rītā steidz palīgā izkļūt no piesnigušas ielas kādam novada iedzīvotājam, kurš rūpējas, lai tumšās ielās vienmēr degtu gaismiņas, bez kuras rokām mūsu ikdiena nav iedomājama”, piesakot gada novadnieku Hariju Lieljuri teic pasākuma vadītājs, Garkalnes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Gunārs Bauze Krastiņš un, skatoties uz milzīgo sveicēju pulku, piebilst: „Var redzēt, ka Lieljura kungs tiešām ir novada varonis!”.

Harijs Lieljuris pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” vada kopš 2007.gada un nu jau piekto gadu rūpējas par komunālajiem pakalpojumiem novadā – ielu apgaismojuma uzturēšanu, atkritumu izvešanu, ūdensapgādi, kanalizāciju, ielu, ceļu un teritorijas kopšanu un uzturēšanu un citiem.

Komunālservisa vadītājs aicina iedzīvotājus par jebkuru jautājumu vai problēmu saistībā ar komunālajiem pakalpojumiem novadā vērsties pie pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” speciālistiem, zvanot pa tālruņiem 67998645, 26616679, rakstot e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai ierodoties birojā Vidzemes šosejā 1, Garkalnē.

 
Informācija par ielu apgaismojumu Garkalnes novadā
Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” vadītājs Harijs Lieljuris informē, ka ielu apgaismojums novadā ieslēdzas līdz ar tumsas iestāšanos, bet izslēdzas ar gaismas parādīšanos. Pamatojoties uz noziegumu skaitu tumšajā diennakts periodā, Garkalnes novada Dome pieņēma lēmumu atjaunot ielu apgaismojumu, iededzot katru laternu un izgaismot novada ielas visu nakti.

Laternu ieslēgšanos un izslēgšanos regulē gaismas vadības foto sensori, kas strādā automātiskā režīmā. Vairākās līnijās sensori bija nolietojušies un pagājušā gada laikā tika nomainīti. Šāda sistēma ļauj ietaupīt līdzekļus, jo pie pareizas sensoru darbības gaisma deg tikai tumšajā periodā.

Ar Garkalnes novada Domes atbalstu pēdējo gadu laikā ir gan izveidotas jaunas ielu apgaismojuma līnijas, gan domāts par ekonomiju un ekoloģiju, vecā tipa laternas nomainot pret halogēna spuldzēm, gan atrasts finansējums vairāku nopietnu remontdarbu veikšanai un esošo līniju aprīkošanai. Neskatoties uz jau veiktajām investīcijām un uzlabojumiem, novadā ir vēl vairākas ielas, kur apgaismojums ir nepieciešams.

H.Lieljuris aicina iedzīvotājus ziņot par ielu apgaismojuma bojājumiem, izdegušām spuldzēm, izdemolētām laternām un citām apgaismojuma problēmām, zvanot pa tālruni 67998645 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pateicoties iedzīvotāju informācijai iespējams operatīvāk novērst bojājumus un rūpēties par to, lai novadā degtu visas laternas. Vietās, kur jānomaina spuldzīte vai kāds drošinātājs, ielu apgaismojums tiek atjaunots 2-3 darba dienu laikā pēc informācijas saņemšanas, taču vietās, kur bojājums ir nopietnāks, remontdarbu tāme ir jāsaskaņo ar Garkalnes novada Domi.

Lai gaiša dzīvošana!
Ar cieņu,
Harijs Lieljuris


 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Pēdējās izmaiņas

2017-12-22 08:15