LVRu
Новости


Elektrības atslēgums

Cienījamais, klient! Sakarā ar plānotu elektroenerģijas atslēgumu ofisa ēkai, 2015.gada 22.janvārī visas dienas garumā nevarēsim atbildēt uz Jūsu e-pastiem un stacionārā tālruņa zvaniem. Jebkurā jautājumā zvaniet pa mobīlo tālruni 26616679, cik varēsim, centīsimies palīdzēt.        

 
Par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas nozarē Garkalnes novadā

Vienmēr būs kāds, kas priecāsies par pozitīvām pārmaiņām, un kāds, kas saskatīs problēmas no jaunā ienākšanas mūsu dzīvē. Jau 2012.gada aprīlī tika pieņemti grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā, kas nosaka, ka līdz šī gada 1.jūlijam pašvaldībām bija jāizvēlas viens atkritumu apsaimniekotājs. Garkalnes novadā ceļš uz šo lēmumu bija viennozīmīgs – mums taču ir savs, pašvaldībai piederošs uzņēmums, kas nozarē veiksmīgi strādā jau astoto gadu. Protams, ka iedzīvotājiem, kas izmanto citu uzņēmumu pakalpojumus, šis paziņojums bija negaidīts. Jāatvainojas arī par savlaicīgu informācijas trūkumu. Taču gan likumā, gan attiecīgi savsarpēji noslēgtajos līgumos ir minēti nosacījumi, kā notiek minētā likuma realizācija dzīvē – trīs mēnešu periods, kas paredzēts pārejai pie pašvaldības izvēlētā apsaimniekotāja.

Lai iespējami atvieglotu iedzīvotājiem šo pārejas procesu, pašvaldības amatpersonas risina sarunas ar nozarē strādājošo uzņēmumu pārstāvjiem, lai atrastu veiksmīgāko pārejas modeli, taču tas ir laikietilpīgs process, it sevišķi atvaļinājumu sezonā.

Klientiem, kas vēlas procesu paātrināt, piedāvājam vērsties pie sava apsaimniekotāja ar iesniegumu par līguma laušanu. Mūsu mājas lapā tuvākajā laikā būs atrodama iesnieguma forma, kuru aizpildot, mūsu uzņēmuma pārstāvji ar Jums sazināsies. Līguma nosacījumi ir atrodami šeit.

Pakalpojuma maksa par vienu 0,24 m3 konteinera izvešanu iekļaujot PVN ir 1,61 Ls. Izvešanas biežums – vienu vai divas reizes mēnesī, katru otro vai katru nedēļu. Izvešanas diena ir atkarīga no apdzīvotās vietas. Iespēja elektroniski atteikt reizi, pieteikt papildus reizi, mainīt izvešanas grafiku.

Absurda ir situācija, ka pa novada ceļiem brauc vairāku uzņēmumu atkritumu kravas automašīnas, nav vienotas uzskaites un vienotas sistēmas. Garkalnes novadā kļūs par vienu sakārtotu nozari vairāk. Šīs izmaiņas nav ieviestas, lai ierobežotu Jūsu izvēles brīvību vai nopelnītu vairāk, samazinot konkurenci, bet gan tādēļ, lai arī mūsu bērni un mazbērni dzīvotu tīrā un zaļā valstī!

Visa veida informāciju varat saņemt zvanot pa tālruni 67998645, 26616679, rakstot uz e-pastu Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , kā arī sekojot jaunākajai informācijai mūsu mājas lapā.

Vēlreiz vēlos uzsvērt, ka darīsim visu, lai pārejas process iespējami maz ietekmētu Jūsu dzīvi!

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss”

Vadītājs Harijs Lieljuris

 
Lielgabarīta talka noslēgusies

Ziemīgās noskaņās ir noritējusi ikgadējā Lielgabarīta talka. Ar Garkalnes novada Domes atbalstu, ikvienam novada iedzīvotājam bija iespēja atbrīvoties no nevajadzīgām mantām.

Iedzīvotāju aktivitāte nebeidz pārsteigt un iepriecināt. Šogad vienas dienas laikā savākts kalns ar sadzīves tehniku, nevajadzīgām mēbelēm, dažādiem lūžņiem. Nekas no tā nenonāks dabā, viss tiks nodots pārstrādei vai atbilstoši utilizēts.

Iedzīvotājiem, kas nepaguva pieteikt izvešanu, ir iespēja nevajadzīgās mantas līdz Lielās talkas dienai 27.aprīlī atvest uz PSIA „Garkalnes Komunālserviss” teritoriju Garkalnē, Vidzemes šosejā 1.

Gatavosimies pavasarim un Lielajai Talkai!

alt  alt   alt   alt

 
Aicina iedzīvotājus piedalīties lielgabarīta atkritumu talkā Garkalnes novadā

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” aicina iedzīvotājus laicīgi gatavoties šī gada Lielajai talkai, kas notiks visā Latvijā. Lai iedzīvotājiem būtu laiks sakopt arī savas piemāju teritorijas un iesaistīties Lielās talkas aktivitātēs, šī gada Lielgabarīta atkritumu savākšanas talka notiks 13.aprīlī.  

„Lielgabarīta talka katru gadu sagādā arvien jaunus pārsteigumus, kādu gadu ir vairāk autoriepu, citu gadu - logu stikla. Prieks, ka arvien biežāk iedzīvotāji sakopj ne tikai piemājas teritoriju, lielgabarīta atkritumus meklē arī ārpus saviem īpašumiem – apsūnojušas riepas mežā, vai sarūsējušu muca upes krastā. Tas dod motivāciju turpināt iesāktās tradīcijas. Sakopsim novadu arī šogad!”, aicina Komunālservisa vadītājs H.Lieljuris.  

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:
•    Vieglo automašīnu riepas bez diskiem (tikai Komunālservisa teritorijā);
•    Nolietotu santehniku – vanna, pods, krāns utt.;
•    Mēbeles (nestiklotas) – gulta, galds, krēsls, skapis utt.;
•    Visa veida sadzīves tehniku – ledusskapis, veļas mašīna, gāzes plīts, televizors un datortehnika utt.;
•    Dažādus metāla izstrādājumus – stieples, žogus, caurules, loksnes utt.;
•    Tikai ATSEVIŠĶI pudeļu un logu stiklu (tikai Komunālservisa teritorijā, speciālā konteinerā);
•    Arī šogad netiks pieņemts šīferis un bīstamie atkritumi.

Tie, kam ir savs transports, tiek laipni gaidīti ar savām lielgabarīta mantām pieņemšanas punktā - Vidzemes šosejā 1, Garkalnē, garāžu teritorijā no plkst.9.00 līdz 14.00, gan talkas dienā, kā arī katru darba dienu no 13.aprīļa līdz Lielajai talkai 27.aprīlī.  

Kā ik gadu iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas nevajadzīgās mantas atgādāt pašiem, ir iespēja pieteikt bezmaksas transportu, zvanot pa tālruņiem 67998645 vai 26616679 līdz 11.aprīlim. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka izvedamo lietu apjoms. Lielgabarīta mantām obligāti ir jābūt vietā, kur var piebraukt ar kravas automašīnu. Ļoti vēlams arī nodrošināt palīdzību iekraujot.

 
Lielā Talka tuvojas - aicina pieteikt piesārņotākās vietas

alt

Lielās Talkas organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus brīvprātīgi līdzdarboties talkas organizēšanā un noteikt piesārņotākās Latvijas vietas, kas būtu jāsakopj Lielās Talkas laikā.

Pilnveidotajā Lielās Talkas oficiālajā mājas lapā www.talkas.lv sadaļā Kartes ir pieejama īpaši izveidota karte, kurā iedzīvotāji ir aicināti atzīmēt Latvijā esošu piesārņotu teritoriju. Šādi kopīgiem spēkiem tiks apzinātas piesārņotās vietas dabā, kuras Lielās Talkas laikā, 20.aprīlī, būtu nepieciešams sakopt.

Atzīmētajā punktā ikviens interesents varēs organizēt kolektīvu talku, un pēc 18.marta, kad sāksies visu talkošanas vietu reģistrācija, pieteikt to kā savu talkošanas vietu.

Lai pieteikto piesārņoto vietu reģistrētu kā oficiālo talkošanas vietu, Lielā Talka aicina interesentus iepazīties ar talkas atbildīgā pienākumiem.

Atgādinām, ka Lielā Talka šogad norisināsies 27.aprīlī visā Latvijā un tās vadmotīvs šogad ir „Tīra Latvija sākas Tavā galvā!”, kuras mērķis ir aicināt cilvēkus ne tikai sakopt apkārtni, bet arī savā ikdienas dzīvē piemērot principus, kas atbilst Lielās Talkas galvenajam mērķim – Latvija 2018.gadā ir tīrākā valsts pasaulē.

 
«ПерваяПредыдущая12345678СледующаяПоследняя»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Изменено

2019-10-03 09:38