LVRu
Lielā Talka tuvojas - aicina pieteikt piesārņotākās vietas

alt

Lielās Talkas organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus brīvprātīgi līdzdarboties talkas organizēšanā un noteikt piesārņotākās Latvijas vietas, kas būtu jāsakopj Lielās Talkas laikā.

Pilnveidotajā Lielās Talkas oficiālajā mājas lapā www.talkas.lv sadaļā Kartes ir pieejama īpaši izveidota karte, kurā iedzīvotāji ir aicināti atzīmēt Latvijā esošu piesārņotu teritoriju. Šādi kopīgiem spēkiem tiks apzinātas piesārņotās vietas dabā, kuras Lielās Talkas laikā, 20.aprīlī, būtu nepieciešams sakopt.

Atzīmētajā punktā ikviens interesents varēs organizēt kolektīvu talku, un pēc 18.marta, kad sāksies visu talkošanas vietu reģistrācija, pieteikt to kā savu talkošanas vietu.

Lai pieteikto piesārņoto vietu reģistrētu kā oficiālo talkošanas vietu, Lielā Talka aicina interesentus iepazīties ar talkas atbildīgā pienākumiem.

Atgādinām, ka Lielā Talka šogad norisināsies 27.aprīlī visā Latvijā un tās vadmotīvs šogad ir „Tīra Latvija sākas Tavā galvā!”, kuras mērķis ir aicināt cilvēkus ne tikai sakopt apkārtni, bet arī savā ikdienas dzīvē piemērot principus, kas atbilst Lielās Talkas galvenajam mērķim – Latvija 2018.gadā ir tīrākā valsts pasaulē.

 

Изменено

2019-10-03 09:38