LVRu
Aicinājums uz Lielgabarīta atkritumu talku

Pašvaldības SIA „Garkalnes Komunālserviss” vadītājs Harijs Lieljuris aicina iedzīvotājus laicīgi gatavoties šī gada Lielajai talkai, kas notiks visā Latvijā. Lai iedzīvotājiem būtu laiks sakopt arī savas piemāju teritorijas un iesaistīties Lielās talkas aktivitātēs, šī gada Lielgabarīta atkritumu savākšanas talka notiks 14.aprīlī.

dsc05399_lab

„Es ceru, ka drīz nokusīs sniegs un katrā mūsu novada iedzīvotājā radīsies vēlme sakopt savu māju un teritoriju sev apkārt. Kā katru gadu Komunālserviss ir gatavs palīdzēt. Garkalnes novads var lepoties ar savu iedzīvotāju aktīvu līdzdalību katrā talkā – ceru, ka šī pārspēs visas iepriekšējās”, aicina Komunālservisa vadītājs H.Lieljuris.

Garkalnes novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nodot:
•    Vieglo automašīnu riepas bez diskiem (tikai Komunālservisa teritorijā);
•    Nolietotu santehniku – vanna, pods, krāns utt.;
•    Mēbeles (nestiklotas) – gulta, galds, krēsls, skapis utt.;
•    Visa veida sadzīves tehniku – ledusskapis, veļas mašīna, gāze plīts, televizors un datortehnika utt.;
•    Dažādus metāla izstrādājumus – stieples, žogus, caurules, loksnes utt.;
•    Tikai ATSEVIŠĶUS pudeļu un logu stiklus (tikai Komunālservisa teritorijā, speciālā konteinerā);
•    Arī šogad netiks pieņemts šīferis un bīstamie atkritumi.

Tie, kam ir savs transports, tiek laipni gaidīti ar lielgabarīta atkritumiem pieņemšanas punktā - Vidzemes šosejā 1, Garkalnē, garāžu teritorijā no plkst.9.00 līdz 16.00, gan talkas dienā, gan katru darba dienu no 14.aprīļa līdz Lielajai talkai 21.aprīlī.

Kā ik gadu iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas nevajadzīgās mantas atgādāt pašiem, ir iespēja pieteikt bez maksas transportu, zvanot pa tālruni 67998645 vai 26616679 līdz 12.aprīlim. Lai veiksmīgi organizētu darbu, zvanot ir jāpiesaka izvedamo lietu apjoms. Lielgabarīta mantām obligāti ir jābūt vietā, kur var piebraukt ar kravas automašīnu. Ļoti vēlams arī nodrošināt palīdzību iekraujot.


Pavasari gaidot,
PSIA „Garkalnes Komunālserviss”
vadītājs Harijs Lieljuris

 

Pēdējās izmaiņas

2019-10-03 09:38