LVRu
Rudens

Laiks ir pagājis nemanot, klāt atkal rudens. Skolās un bērnu dārzos, kā arī vairākās daudzdzīvokļu mājās jau ir uzsākta apkures sezona. Pārējiem iedzīvotājiem siltums tiks pieslēgts uzreiz pēc vairāk kā puses mājas iedzīvotāju vai biedrības iesnieguma saņemšanas. Neskatoties uz parādiem par siltumapgādi, neviena māja bez apkures nepaliks.

Pa vasaru lielākās izmaiņas ir notikušas Upesciemā, kur ir savests kārtībā apkures katls, kā arī rekonstruēts posms, kur bija nozīmīgi siltuma zudumi.

Garkalnes daudzdzīvokļu mājās, kur pagājušajā apkures sezonā bija iespaidīgi apkures rēķini, viss, kas ir atkarīgs no mums, tika izdarīts jau pagājušajā apkures sezonā - katls un deglis tika pārbaudīts un atkārtoti noregulēts, kā arī tika veikta papildus apkope. Tika secināts, ka apkures tarifs ir tik liels, jo tiek "sildīts gaiss" pa kāpņu telpu lielajiem, vecajiem logiem, ko pastiprina lielie un nejēdzīgie radiatori kāpņu telpās. Padomju armijas celtās mājas ir jāsiltina.

Apkures tarifs ir ļoti cieši saistīts ar kurināmā izmaksām. Diemžēl gan gāze, gan dīzeļdegviela kļūst arvien dārgāka. Cenu kāpums ietekmē arī apkures tarifus.

Paldies visiem, kas veic norēķinus savlaicīgi! Tas ir ļoti svarīgi, jo par gāzi un degvielu mums ir jānorēķinās uzreiz. Cerams, ka ziema nebūs tik salta kā iepriekšējā!

 

Pēdējās izmaiņas

2019-10-03 09:38